Jak wygląda wegańska, zmywalna koloryzacja dla rudych włosów?

Moje babeczki, ostatnio nie chciałam niszczyć włosów trwałą koloryzacją, a jedynie podrasować nieco spłowiały blond. Pozwoliłam sobie na mały eksperyment stosując zmywalną koloryzację kremami wegańskiej marki I Heart Revolution. Moim celem był rudy Rity Hayworth. Oto efekty, które dają zmywalne po 8-12 razach specyfiki do czasowej koloryzacji włosów. Ogólnie jestem zadowolona. Produkt polecam osobom o jasnych i rudych włosach. Na ciemnych też można coś osiągnąć.

I Heart Revolution czerwona farba

I Heart Revolution, wegańska marka kremów Rainbow Tones

To marka oferująca kosmetyki do włosów, oraz do makijażu twarzy, którego codzienną fanka za bardzo nie jestem ale… Sytuacja z dłuższym siedzeniem w domu, zmusiła mnie do eksperymentowania. Zasłaniamy nos i usta, więc postanowiłam malować ciekawie oczy. I tak wprowadziłam dla Was test naszej, świeżo odkrytej marki. Następny wpis z cieniami do powiek;-P!. A dziś podrasujemy nasze włosiska, bez fryzjera, domowymi metodami.

Koloryzacja I Heart Revolution. Kremy koloryzujące mają gęsta konsystencję. Nakładamy je na lekko zwilżone, lub suche włosy, wcierając dokładnie i czekając ok 15 minut. W przypadku moich ciemnych poczekałam aż 40. Krem koloryzujący nie uszkadza struktury włosa, lecz delikatnie ją odżywia. Już teraz widzę, że jest to produkt skierowany do blondynek i rudych. Na ciemnym blondzie, szatynie, brązie, prawie w ogóle nie chwyci. Ale jak zwykle, chciałam przetestować coś nowego:-).

I Heart Revolution Raspberry
I Heart Revolution konsystencja kremu do czasowej koloryzacji

Efekty zmywalnej koloryzacji na ciemnych włosach

Paleta barwy moich włosów waha się od ciemnego blondu do brązu o przeróżnych refleksach. Konkretnie, są ciemne. Konkluzja, czerwona koloryzacja złapała dobrze tylko na wypłowiałych, wcześniej blond, końcówkach. Na cielnych dała rudy połysk dobrze widoczny tylko w słońcu, oraz konkretnym świetle. Pierwsze nałożenie kremu było ledwo zauważalne. Rude i czerwone pasemka, pojawiły się dopiero po drugiej aplikacji 2 dni po pierwszej.

Rude włosy z I Heart Revolution

Efekty rudej koloryzacji

Po jednej aplikacji.

Po 2, 3 aplikacji przed kolejnymi myciami włosów. Odstępy 2 dni, czyli tak jak normalnie muszę wskoczyć z fryzem pod prysznic. Dopiero tutaj kolor wyraźnie objawił się na jasnych, wcześniej odbarwianych i farbowanych końcówkach, oraz lekko “urudził” i przyciemnił odrosty.

Testy kosmetyków wegańskiej marki I Heart Revolution.