KURS JOGA RÓWNOWAGI – lekcja 6

Sesja mocne brzuchy i plecy.

Podkręcamy tempo dodając więcej asan na siłę. 

Pierwsze efekty kursu 

Dzisiaj zobaczysz jak długo i lekko  możesz pozostawać na kółku w Malasanie. Zauważysz,  że wchodzisz do równowagi łatwiej i szybciej. Być może zrezygnujesz z podparcia pleców o ścianę,  albo wyraźnej asekuracji drugiej osoby. Poczujesz pracę mieści głębokich brzucha, oraz dna miednicy – Mulabandha. Wręcz automatycznie otrzymasz ich optymalne napięcie podczas rozkładania obciążeń na kółku na lewą i prawą nogę.  Będziesz mógł również, bardziej swobodnie, przenosić wzrok z obranego początkowo  drishti (punkt koncentracji oczu) coraz dalej przed siebie. Poczujesz ” łatwość ” w utrzymywaniu balansu. 

Praktyka jogi równowagi 

Dołącz do sesji nastawiając się na dobrą i mocną pracę z własnym ciałem. Popraw koncentrację ucząc się wyłączenia umysłu od zewnętrznych  bodźców, hałasów ulicy,  rozmów sąsiadów,  grającego gdzieś telewizora. Stwórz własny, spokojny świat dystansu praktykujący harmonię i skupienie, tu i teraz.

Namaste!

Niech moc dzisiejszej jogi pozostanie z Wami na dłużej.  Widzimy się na następnej, krótkiej praktyce z kołem, jutro aż do 20 minut!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *