Joga relaksu – sesja uwalniająca od agresji, frustracji, złości i ogólnego zdenerowania.

 

Praktyka oczyszczająca umysł z negatywnych emocji.

 

Na poprawę naszych relacji z samym sobą, uwolnienie od toksycznych uczuć.

  Spokój wewnętrzny, dystans do ludzi i świata, opanowanie w trudnych relacjach z innymi ludźmi. To bardzo ważna umiejętność w dzisiejszych czasach. Trudna do wyćwiczenia, bo nawet najbardziej wytrawni i wyuczeni etykiety, biznesmeni, politycy, naukowcy, osoby publiczne, przeżywają prawdziwie ogniste emocje podczas przeróżnych konfrontacji. Nic dziwnego, jesteśmy tylko ludźmi, istotami emocjonalnymi.

  W praktyce wewnętrznego spokoju pomaga nam joga. Konkretnie joga dłoni – mudry, nauka prawidłowego, pełnego oddechu, i jego utrzymanie w trudnej sytuacji. Praca nad wewnętrznym dystansem, nie tylko z trenerem, coachem, czy psychologiem, ale również dużo pracy własnej. Najszybsze, bo przychodzące już podczas pierwszej sesji, efekty daje nam joga dłoni połączona z oddechem (mudry). Dzisiaj sesja szczególna, dla wszystkich walczących z hejterami, emocjami, pandemią, pracą, gorączką dzisiejszych czasów. Zapraszam serdecznie. Przygotujcie wygodne maty i 1 klocek do jogi, lub pokaźna książkę.

Joga relaksu – sesja na pozbycie się gniewu i agresji

 

 

Po sesji usiądź, pomedytuj cytując w myślach mantrę:

 

 “LOKAH SAMASTAH SUKHINO BHAVANTU”.

 

Pokój i szczęście wszystkim istotom na Ziemi.:-).

Mantra dobrego życzenia światu, odpuszczenia złości na drugiego człowieka. Moja pierwsza z kursu jogi Vinyasy. Podstawowa dla naszej cudownej mistrzyni Marty.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *