warsztaty jogi relaksacyjnej warszawa

Warsztaty Jogi Relaksacyjnej – odsłona II!

 Warsztat Jogi na relaks!

 Warsztat Jogi Relaksacyjnej w sam raz na pokonanie jesienno – zimowej chandry, złapanie pozytywnej energii i wymasowanie całego ciała. Rozluźnij się, odpręż, pozbądź się napięć z ciała.
Na warsztatach zastosujemy:

Techniki oddechowe (Pranayama) – głęboko odprężające i dotleniające ciało, rozluźniające, uspokajające natłok myśli i emocji, skutecznie redukujące stres.

Mudry (joga dłoni) – rozgrzewające, dodające energii, usuwające napięcie, uwalniające od stresu, medytacyjne i ułatwiające koncentrację.

Asany – pozycje jogi z pomocami (materiałowy, miękki wałek, klocki, kółka), uwalniające napięcie z przedniej, tylnej, bocznych taśm powięziowych, redukujące bóle w szyi, karku, na skroniach, w pośladkach, po zewnętrznych stronach ud. Pozycje redukujące napięcie w dolnym odcinku pleców, uwalniające od ociężałości, pomagające szybko zasnąć.

Jogę z kółkiem – pozycje rozciągające przykurczone mięśnie klatki piersiowej, otwierające biodra, rozluźniające napięcie w dolnej części pleców, delikatnie wzmacniające mięśnie brzucha.

Czeka nas:
• Funkcjonalna paca z powięzią;
• Joga relaksu (antistress joga) – praktykujemy asany i techniki oddechowe relaksujące, w zapachu odprężających kadzideł medytacyjnych:
– asany uwalniające napięcia z miednicy i lędźwi;
– otwierające klatkę piersiową;
– rozluźniające kark i szyję
– uwalniające głowę i twarz od napięć po całym dniu pracy z miną pokerzysty😉.
– uwalniające ciało i umysł od napięcia przedmiesiączkowego (PMS) – pozycje odwrócone na bolsterach i klockach, zwis głową w dół na hamakach – opcjonalnie inne asany do wyboru.

• Praktykujemy spokojną, powolną i świadomą jogę ze sprzętem: wałki (bolstery), paski, klocki, kółka, hamaki.

• Wisienką na torcie warsztatowym będzie medytacja, mudry oraz oddech uspokajający. Techniki szybkiego wyciszania emocji, zwalczające bezsenność, uwalniające od napięć przed okresem, bólu głowy, skroni, karku i dolnej części pleców. Rozluźnianie pasma biodrowo-piszczelowego – uwalnianie od kłucia i bólu po zewnętrznych stronach kolan, ud, w okolicach pośladków, po fitnessie, bieganiu, szaleńczej i rekreacyjnej jeździe rowerem miejskim, długich godzinach siedzenia, stania, tańczenia w szpilkach.

• Poczujesz się odświeżony i odprężony, bez napięć, z ulgą, spokojem, radością.

Otwórz serce na radość! Odpręż, zregeneruj umysł! Zrelaksuj ciało! Bez napięcia! Z uśmiechem!

ZAPISY I INFO

 Więcej informacji oraz zapisy tutaj: Facebook Fitology.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *