Aerial Joga rozgrzewka dynamiczna basic – poziom 1

  Aerial Joga 
Czym jest i na co działa?
  Ostatnio modna joga lub trening w chustach, hamakach, podwieszonych do sufitu albo, w warunkach plenerowych, do specjalnych rusztowań (czasem u “crazy” trenerów na zwykłym drzewie lub drążku wysokim). 
   Dzięki pracy z hamakiem, wzmacniamy mięśnie głębokie, jednocześnie pracując nad siłą i elastycznością, równowagą i koordynacją. Poprawiamy sylwetkę, ponieważ wykonywanie ćwiczeń z niestabilnym sprzętem, jakim jest hamak, dodatkowo wymusza na organizmie włączenie do pracy jak największej ilości grup mięśni, podczas wykonywania ruchów w różnych płaszczyznach i osiach.         
   Mocne trzymanie materiału chusty oburącz, utrzymywanie aktywnych mięśni obręczy barkowej, ramion i pleców, mięśni głębokich brzucha, czyli angażowanie całego ciała, daje szybkie efekty objawiające się wzrostem siły tychże mięśni. Ruchy wykonywane w materiale są bardzo naturalne, tak jak wspinanie po drzewie, utrzymywanie się w czymś, co wiruje, jest ruchome, mobilizuje cały układ nerwowy do pracy.
Kto może przyjść na zajęcia?
Teoretycznie każdy bez przeciwwskazań. Ale…
Według moich doświadczeń, Aerial przeznaczony jest dla osób ŚWIADOMYCH WŁASNEGO CIAŁA, RUCHU, OGRANICZEŃ I MOCNYCH STRON. 
Przykładowa rozgrzewka:

Jak wyglądają zajęcia?

Zobacz. Uchylam Ci tylko “rąbka tajemnicy”. Więcej już wkrótce na blogu;-)

Zostawiam Was z małym niedosytem.
Już niedługo więcej o Aerial Jodze oraz dwa, pełne treningi na blogu;-)
Zapraszam Was na moje zajęcia do Crossfit Ursynów.
W każdą niedzielę o 13:30. Razem rozpracujemy hamaki i będziemy się dobrze bawić. Wyjdziecie totalnie, pozytywnie zakręceni i niesamowicie ODPRĘŻENI;-). 
Na drugi dzień zobaczycie jak skutecznie zapracowały Wam ramiona i plecy;-)
ZAPRASZAM;-D

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *